Tekstil Sektöründe 27 Yıllık Tecrübe

ŞEKERCİOĞLU TEKSTİL

Tekstil Ürünler Sektöründe Öncü Kuruluş

1994 Yılında şahıs firması olarak Mustafa Necati Şekercioğlu tarafından kurulmuştur. Firmamız tekstil ve saraciye, büro, ve ev mobilyası sektörlerine; ürün satışı, laminasyon ve baskı alanında hizmet vermektedir.

Misyonumuz
Şekercioğlu Tekstil olarak misyonumuz; Dünya standartlarında bir ürün kalitesinin sağlanmasının yanı sıra gereken zamanda ve sayıda teslimat, ürün çeşitliliği, ürün danışmanlığı ve gerekli iş güvenliği sağlanmış dinamik çalışma kadrosuyla en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamış bir firma olarak bunu sürdürmeyi hedefliyor ve kaynaklarımızı bu yönde kullanıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde üretim yapabilmek için kalite yönetimi çalışmalarına her zaman önem verdik. Her geçen gün yeniliklerin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen firmamız, tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin adımlarla ilerlemektedir.

Vizyonumuz
Şekercioğlu Tekstil olarak vizyonumuz, kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, üretim süreçlerimizi ar-ge çalışmaları ile desteklemek, sektörün iç ve dış taleplerini karşılayan öncü ve örnek bir kuruluş olmak. 1980 yılından bu yana; her geçen gün gelişen teknolojiye paralel olarak, makine parkurlarımızı sürekli güncelliyoruz. Müşterilerimize en iyi kalitede hizmet sunarak sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı amaçlamaktayız.

single-05